Regulamin

Regulamin korzystania z usług za pośrednictwem serwisu policzto.com.pl

 

 

Administratorem danych użytkowników i Klientów serwisu policzto.com.pl jest firma Lucyna Drążek – Count.it z siedzibą w Opolu, ul. Nysy Łużyckiej 3/56, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Dane przekazane przez Klientów w celu ich obróbki statystycznej, czy wykonania innych usług analitycznych będą wykorzystane wyłącznie w wymienionym wyżej celu i bez zgody Klienta nie zostaną wykorzystane w żaden inny sposób.

Dane oraz inne pliki należące do Klienta będą przechowywane przez okres 30 dni bezpłatnie, a następnie będą kasowane. Przechowywanie plików Klienta przez okres dłuższy, niż 30 dni jest odpłatne w wysokości 1,5 zł brutto/dzień.

Firma Count.it zajmuje się przetwarzaniem i analizą danych na zlecenie Klientów i nie bierze odpowiedzialności za sposób wykorzystania wyników analiz przez Klientów.

O ile strony nie postanowią inaczej to wnioski o korektę i zapytania dotyczące analiz można zgłaszać w terminie do 30 dni od daty rozliczenia w ramach i na warunkach zawartej umowy. Zapytania i wnioski o korektę zgłaszane po tym terminie wymaga zawarcia nowej umowy.