e-lekcja

e-lekcja jest sposobem nauczania on-line z wykorzystaniem komunikatora Skype i możliwości wyświetlania pulpitu. Komunikacja z tutorem jest tylko jednym z elementów e-lekcji, uczestnik otrzymuje również tutorial w formie przewodnika pokazującego jak krok po kroku wykonać analizę.

Zobacz przykładowe e-lekcje:

Powtarzany pomiar

Analiza korelacji

Regresja liniowa

Prowadzimy e-lekcje ze statystyki oposowej, matematycznej  i  zaawansowanych metod analizy danych. E-lekcje można traktować jako korepetycje w celu przygotowania się do egzaminu lub jako kompleksowe wsparcie w nauczaniu statystyki. Prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach studiów od licencjatu do studiów doktoranckich.

Dla Klientów, którzy zlecają nam analizę danych e-lekcja stanowi doskonałą formę wsparcia w lepszym zrozumieniu wyników analiz.

Jak to działa?

Umówić się można pisząc na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwoniąc na numer 793 699 967, płatności można dokonać kartą za pomocą modułu PayPal, za pomocą kredytów  lub tradycyjnym przelewem. Godzina lekcyjna (45 min) konsultacji wraz z materiałami kosztuje 50 zł brutto.